Aktualności

Stacja Syfy poinformowała, że serial „The Expanse” nie otrzymał zamówienia na kolejny sezon.

Sezon na przykre wiadomości dotyczące kasacji seriali właśnie się rozpoczął, i to z wielkim hukiem. Jeden z najwyżej ocenianych seriali science fiction ostatniej dekady nie otrzymał zielonego światła na kontynuację, skutkiem czego właśnie emitowany trzeci sezon będzie ostatnim na Syfy. Jak w przypadku wielu podobnych, decyzja była pokierowana słabnącym zainteresowaniem wśród widowni. Sezon pierwszy przyciągał średnio 1.3 miliona widzów, drugi już tylko 1.05, a trwający obecnie trzeci – 1 milion. Co ciekawe, oceny serialu wraz z każdym następnym sezonem rosły. „The Expanse” ma aż 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

The Expanse, sezon 3, Syfy, kasacja, anulowanie
Kadr z trzeciego sezonu „The Expanse”
 

Fani wciąż mogą mieć nadzieję na to, że jednak zobaczą kontynuację przygód załogi Rocinante, tylko w innej stacji telewizyjnej. Twórcy serialu poinformowali, że „The Expanse” będzie szukało nowego domu; fani muszą trzymać kciuki, aby się to udało.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Expanse

Daleka, kosmiczna przyszłość, gdzie ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Ziemia, Mars i Pas Asteroid są trzema różnymi miejscami, a pomiędzy ich mieszkańcami dochodzi …