Aktualności

Amazon zadecydował, że serial „The Expanse” otrzyma piąty sezon.

Jeden z najlepiej ocenianych seriali science fiction ostatnich lat chyba wreszcie znalazł swój prawdziwy dom. Stacja Syfy, która była odpowiedzialna za jego stworzenie, zdecydowała niedawno o jego kasacji, zaledwie po trzech seriach. Fani byli oburzeni i stworzyli liczne petycje, mające na celu ratowanie serialu. Ostatecznie to się udało i „The Expanse” trafił do Amazona.

The Expanse, Amazon, sezon 4, sezon 5, przedłużenie, premiera
Kadr z czwartego sezonu serialu „The Expanse”
 

Już 13 grudnia wszyscy fani serialu, będą mogli zobaczyć nowy, czwarty sezon, wyprodukowany w całości przez Amazona. Wygląda na to, że właściciele stacji są na tyle zadowoleni z wyników tej pracy, że na długo przed premierą zdecydowali się ogłosić przedłużenie serialu o sezon piąty. Żadne szczegóły nie zostały podane, głównie ze względu na wciąż czekający na premierę sezon czwarty. Łatwo jednak spekulować na temat fabuły, głównie ze względu na fakt, że każdy sezon oparty jest na jednej książce z całego cyklu napisanego przez Daniela Abrahama i Ty Francka.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Expanse

Daleka, kosmiczna przyszłość, gdzie ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Ziemia, Mars i Pas Asteroid są trzema różnymi miejscami, a pomiędzy ich mieszkańcami dochodzi …