Aktualności

W sieci pojawił się pierwszy pełny zwiastun trzeciego sezonu „The Expanse”, zdradzający liczne szczegóły dotyczące fabuły.

„The Expanse” okazało się hitem, którego stacja SyFy potrzebowała od bardzo dawna. Krytycy i widzowie bardzo chwalą serial zarówno za wątki fabularne, jak i efekty specjalne. Opowieść o grupie przypadkowych osób, które muszą stawić czoła nieznanej sile politycznej zmierzającej do skonfliktowania Ziemi z Marsem, została oparta na serii książek autorstwa Jamesa S.A. Coreya. Wyjątkowo widowiskowy serial, który pozostawił widzów z licznymi pytaniami wraz z finałem drugiego sezonu, powraca już 11 kwietnia.


 

W trailerze możemy zobaczyć, że sytuacja wokół protomolekuły zaczyna przybierać nieprzyjemny kierunek. Główni bohaterowie byli niemal pewni zniszczenia wszystkich jej pozostałości, jednak najwyraźniej się pomylili. Los zawiedzie ich w miejsce, które może okazać się punktem zapalnym otwartej wojny w całym Układzie Słonecznym. Tajemnicza substancja wykorzystana do stworzenia hybryd ponownie znajdzie się w centrum akcji, zagrażając całej ludzkości.

Trzeci sezon zapowiada równie intensywną rozrywkę jak poprzednie serie. Wszystkie wątki zaczynają powoli układać się w logiczną całość i jeśli wierzyć trailerowi, główni bohaterowie mogą znaleźć się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Na nieszczęście jest to konsekwencja podejmowanych przez nich działań.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Expanse

Daleka, kosmiczna przyszłość, gdzie ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Ziemia, Mars i Pas Asteroid są trzema różnymi miejscami, a pomiędzy ich mieszkańcami dochodzi …


Aktualności