Aktualności

Pełniący funkcję showrunnera „The End of the F***ing World”, Jonathan Entwistle, wypowiedział się na temat możliwości powstania drugiego sezonu serialu.

„The End of the F***ing World” trafił na Netflixa na początku tego roku i błyskawicznie zdobył serca widzów. Produkcja brytyjskiego Channel 4 opowiada o dwójce bardzo nietypowych nastolatków. James to psychopata, który pewnego dnia postanawia popełnić morderstwo i właśnie rozpoczyna poszukiwania odpowiedniej osoby. Alyssa jest za to mieszkającą wspólnie z matką i ojczymem buntowniczką. Gdy podejmuje decyzję o ucieczce z domu, jej towarzyszem podróży staje się James, który widzi w dziewczynie idealną kandydatkę na swoją pierwszą ofiarę.

Jeden z twórców serialu, Jonathan Entwistle, wypowiedział się na temat ewentualnego drugiego sezonu produkcji:

Codziennie dostajemy tysiące wiadomości w stylu: „Kiedy drugi sezon?” lub „Mam świetny pomysł na nowy sezon”. Z drugiej strony, czytamy masę opinii, że kontynuacja nie ma sensu, bo na pewno coś zepsujemy. Zdecydowanie się z tym nie zgadzam, ale chcę podkreślić, że uważnie słuchamy tego co mają do powiedzenia widzowie. Teraz nie mając już do dyspozycji materiału źródłowego, jakim był komiks, musimy wymyśleć coś co nadal będzie świeże i ekscytujące.

The End of the F***ing World, Jessica Barden, Netflix

 

W pierwszym sezonie przepełnionej czarnym humorem produkcji wystąpili między innymi: Jessica Barden („Penny Dreadful”), Alex Lawther („Black Mirror”), Wunmi Mosaku („Fantastic Beasts and Where to Find Them”) czy Gemma Whelan („Game of Thrones”).

Według zapewnień Entwistle’a drugi sezon „The End of the F***ing World” miałby nadal skupiać się na losach Allysy i Jamesa, ale wygląda na to, że na bardziej konkretne informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: thrillist.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The End of the F***ing World

Dwójka nastoletnich outsiderów – samozwańczy psychopata James i zbuntowana Alyssa – postanawiają uciec z domu, by odnaleźć siebie.


Aktualności


Recenzje