Aktualności

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu netflixowej animacji, który zapowiada jeszcze więcej akcji i niebezpieczeństw czyhających na głównych bohaterów.

„The Dragon Prince” opowiada historię dwóch ludzkich książąt, Calluma i Ezrana. Elfka Rayla ma za zadanie ich zabić, ale nawiązuje z nimi więź i wspólnie wyruszają w niesamowitą podróż, mającą na celu zakończenie konfliktu na zwaśnionych ziemiach poprzez zwrócenie skradzionego smoczego jaja. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów oraz krytyków – szczególnie chwalono go za wciągającą historię oraz ładnie wyglądające modele postaci i otoczenia. Największym problemem była liczba klatek na sekundę w animacji, sprawiająca, że w niektórych momentach można było odczuć brak płynności.

9-odcinkowy drugi sezon kontynuuować będzie misję Rayli, Calluma i Ezrana. Spotkają na swoje drodze zarówno nowych wrogów, jak i starych przyjaciół. Czy tym razem uda im się dotrzeć do celu i przywrócić pokój?

Premiera drugiego sezonu już 15 lutego.

Źródło: IGN / Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Dragon Prince

Książę Callum i jego brat Ezran spiskują z elfką Raylą, próbując zakończyć odwieczny konflikt między ich walczącymi narodami. Wyruszają w niebezpieczną podróż, …


Recenzje


Aktualności