Aktualności

Animacje mają się dobrze, co udowadnia najnowsze przedłużenie „The Dragon Prince” przez Netflixa.

„The Dragon Prince” opowiada historię dwóch ludzkich książąt, Calluma i Ezrana. Elfka Rayla ma za zadanie ich zabić, ale nawiązuje z nimi więź i wspólnie wyruszają w niesamowitą podróż, mającą na celu zakończenie konfliktu na zwaśnionych ziemiach poprzez zwrócenie skradzionego smoczego jaja.

Serial spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów oraz krytyków – szczególnie chwalono go za wciągającą historię oraz ładnie wyglądające modele postaci i otoczenia. Największym problemem była liczba klatek na sekundę w animacji, sprawiająca, że w niektórych momentach można było odczuć brak płynności. Jak niedawno wspominał jeden z twórców, Aaron Ehasz, ekipa stojąca za serialem zdaje sobie sprawę z głosów krytyki pod tym względem i przy kolejnym sezonie postara się, by wypadło to lepiej.

Informacja o przedłużeniu pojawiła się w związku z obecnością twórców na New York Comic Conie. Zaprezentowano również plakat promujący kolejny sezon:

the dragon prince, netflix, sezon 2
Plakat zapowiadający drugi sezon

Drugi sezon zadebiutuje w 2019 roku.

Źródło: Netflix / cbr.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Dragon Prince

Książę Callum i jego brat Ezran spiskują z elfką Raylą, próbując zakończyć odwieczny konflikt między ich walczącymi narodami. Wyruszają w niebezpieczną podróż, …


Aktualności

Netflix stawia na animacje

„The Dragon Prince” to nowa seria animowana, której twórcami są Aaron Ehasz, odpowiedzialny za skrypt do „Avatar: The Last Airbender” oraz Justin Richmond, …Recenzje