Aktualności

Amazon ogłosił datę premiery serialu „The Dangerous Book for Boys”, którego produkcją zajmuje się Bryan Cranston.

Serial został oparty na książce autorstwa Conna i Hala Igguldenów pod tym samym tytułem. Fabuła produkcji powstającej pod szyldem Amazona opowiadać będzie o losach trzech braci, którzy muszą zmierzyć się z wyjątkową tragedią, jaką jest dla dzieci strata ojca. Ich matka stara się jak najlepiej wypełnić podwójne obowiązki rodzica, jednak z pomocą przychodzi jej... zmarły mąż! Niedługo przed swoją śmiercią napisał książkę, której celem jest nauczenie chłopców, jak przejść przez okres młodości z wiedzą przydatną w dorosłym życiu.

„The Dangerous Book for Boys” zostało stworzone przez Bryana Cranstona („Breaking Bad”), który wraz z Gregiem Mottolą („Newsroom”) postanowił zekranizować magiczny świat przedstawiony w powieści. Serial pełen będzie niezwykłych przygód trójki braci, którzy za sprawą książki ojca przeniosą się w świat fantazji. Będą mieli szansę na ponownie spotkanie taty, jednak w zupełnie innej formie, niż się tego można spodziewać.

W rolach trójki braci zobaczymy: Gabriela Batemana („Outcast”), Drew Powella („Rockaway”) oraz Kyana Zielinskiego („The Lunchbox Brigade”). W rolę matki chłopców wcieliła się Erin Hayes („Kevin Can Wait”), w ojca zaś Chris Diamantopoulos („Let's Get Physical”).

Serial zadebiutuje na platformie streamingowej Amazona już 30 marca 2018 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.