Aktualności

Stacja The CW zdecydowała się na produkcję dwóch rebootów: „Roswell” i „Charmed” oraz spin-offu „The Originals”. Jednocześnie zrezygnowała z „Wayward Sisters”.

Na początku roku pojawiła się informacja o planach rebootu kultowego serialu młodzieżowego z lat 90., „Roswell”. Najpierw zamówiono jedynie odcinek pilotażowy, jednak bardzo szybko zaczęły pojawiać się wiadomości o angażu kolejnych aktorów do tego projektu. Na chwilę obecną w obsadzie znaleźli się: Nathan Parsons („The Originals”), Lily Cowles („BrainDead”), Michael Vlamis („New Girl”). Michael Trevino („The Vampire Diaries”), Heather Hemmens („Rise of the Zombies”) i Tyler Blackburn („Pretty Little Liars”).

Roswell, The CW. Lily Cowles
Lily Cowles 
 

Kolejnym rebootem popularnego niegdyś serialu jest „Charmed”. Opowieść o siostrach parających się magią do dzisiaj ma bardzo dużą grupę oddanych fanów, którzy z zaciekawieniem zareagowali na informację o planach The CW. Wszystkie najważniejsze role zostały już obsadzone przez Melonie Diaz („Room 104”), Ser'Dariusa Blaina („Jane By Design”), Sarah Jeffery („Shades of Blue”), Ruperta Evansa („The Man in the High Castle”), Madeleine Mantock („The Tomorrow People”), Charliego Gillespiego („2nd Generation”) oraz Ellen Tamaki („We Only Know So Much”).

Madeleine Mantock, The CW, Charmed
Madeleine Mantock
 

Spin-off serialu „The Originals” ma już swój tytuł, który brzmi „Legacies”. Twórczyni całej serii, Julie Plec, po raz kolejny opowie historię o wampirach zapoczątkowaną w „The Vampire Diaries”. Fabuła skupi się na grupce młodych ludzi, którzy uczęszczają do szkoły dla osób o wyjątkowych zdolnościach. Główni bohaterowie będą musieli stawić czoła okresowi dojrzewania, decydując jednocześnie, kim chcą się stać w przyszłości. Wilkołaki, wampiry i wiedźmy  wszystkich połączy jeden cel – znalezienie odpowiedzi na pytanie, czy mają w sobie to coś, co pozwoli im stać się bohaterami lub czarnymi charakterami.

The Orifinals, Legacies, The CW
Kadr z serialu „The Originals”
 

„Supernatural” jest obecny w świecie seriali od bardzo dawna i nic nie zapowiada końca tej przygody. Dziwne, że twórcy dopiero niedawno zdecydowali się na próbę stworzenia spin-offu. W trzynastym sezonie zaprezentowano widzom przedsmak tego, co może ich czekać w długo zapowiadanym „Wayward Sisters”. Pomimo braku informacji na temat oglądalności i reakcji widzów wszystko to przestało być ważne, ponieważ The CW nie zdecydowało się dać zielonego światła tej produkcji.

Supernatural, Wayward Sisters, The CW
Kadr z odcinka „Supernatural”
 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

AktualnościArtykuły