Aktualności

Stacja The CW pokazał pierwszy materiał wideo promujący serial „Roswell, New Mexico”, który jest rebootem bardzo popularnego pod koniec lat 90. serialu młodzieżowego „Roswell”.

Moda na wskrzeszanie seriali trwa w najlepsze, a stacja The CW nie zamierza pozostawać w tyle za konkurencją i również szykuje kilka ciekawych produkcji. Wśród nich jest „Roswell, New Mexico”, serial bazujący na teen dramie z elementami science fiction, która święciła sukcesy blisko dwadzieścia lat temu. Historia o trójce przybyszów z kosmosu, rozbijających się w małym miasteczku w stanie Nowy Meksyk, szybko okazała się sporym sukcesem, szczególnie w naszym kraju. Elementy science fiction będące jednym z głównych filarów całej produkcji wyjątkowo przypadły do gustu nastolatkom i serial zapoczątkował modę na łączenie produkcji dla młodszej widowni z fantastyką.

Fabuła rebootu, zatytułowanego „Roswell, New Mexico”, nie będzie znacząco odbiegać od swojego oryginału. Grupa nastolatków musi ukrywać swoje prawdziwe pochodzenie i nadprzyrodzone moce przed wszystkimi wokół. W obawie przed wiszącym nad ich głowami zagrożeniem ze strony ludzi, ale i tajemniczych zabójców ścigających ich aż z innego świata, starają się prowadzić normalne życie. Niestety ich niedojrzałe charaktery często sprowadzają na nich niepotrzebną uwagę. Pomimo tego, że w nowej wersji główni bohaterowie będą mieli okres dojrzewania dawno za sobą, wcale nie oznacza to, że wszyscy dorośli.

W obsadzie znaleźli się:  Nathan Parsons („The Originals”), Lily Cowles („BrainDead”), Michael Vlamis („New Girl”), Michael Trevino („The Vampire Diaries”), Heather Hemmens („Rise of the Zombies”) i Tyler Blackburn („Pretty Little Liars”). Scenariuszem i produkcją zajmie się Carina Adly MacKenzie („The Flash”) wraz z producentami: Justinem Falveyem („The Americans”), Darrylem Frankiem („Under The Dome”), Lawrencem Benderem („Pulp Fiction”) oraz Kevinem Kellym Brownem, który był odpowiedzialny za produkcję serialu z 1999 roku.

Serial ma mieć premierę dopiero w midsezonie – można spodziewać się go na początku przyszłego roku.

Źródło: The CW

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roswell

Z katastrofy ufo ratuje się trójka dzieci, które zostają adoptowane. Przybrani rodzice nie wiedzą, że są oni kosmitami. 


Aktualności