Aktualności

Stacja The CW zabezpieczyła losy 10 swoich produkcji, których nowe odcinki fani będą mogli oglądać w kolejnym sezonie serialowym.

Podczas trwającej konferencji TCA stacja The CW zapowiedziała przedłużenia swoich 10 seriali. Następujące produkcje powrócą z kolejnymi sezonami:

„Arrow” (przedłużony na 8. sezon) – Historia Olivera Queena, który po pięciu latach od katastrofy statku i pobytu na bezludnej wyspie powraca do rodzinnego miasta. To, co przeżył w czasie swojej nieobecności, mocno go odmieniło i nadało jego życiu nowy cel –  teraz zwalcza przestępczość jako zamaskowany mściciel.

„Black Lightning” (przedłużony na 3. sezon) – Jefferson Pierce jest szanowanym członkiem społeczności, działającym dla jej dobra między innymi jako dyrektor szkoły. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy, że to on był mścicielem sprzed lat, znanym pod pseudonimem Black Lightning. Okoliczności związane z bezpieczeństwem jego rodziny skłonią go do ponownego włożenia superbohaterskiego kostiumu.

„Charmed” (przedłużony na 2. sezon) – reboot serialu pod tym samym tytułem. Historia skupia się wokół trójki sióstr, odkrywających swoje magiczne zdolności i stawiające czoła czyhającym na nie zagrożeniom.

„DC’s Legends of Tomorrow” (przedłużony na 5. sezon) – Grupa superbohaterów (w której skład wchodzą również dawni złoczyńcy) ma za zadanie podróżować w czasie i zapobiec strasznym wydarzeniom.

„Dynasty” (przedłużony na 3. sezon) – Reboot popularnej produkcji z lat 80-tych. Rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

legacies, the cw, sezon 2
„Legacies” jest serialem z uniwersum „The Vampire Diaries”. Produkcja powróci z kolejnym sezonem

„Legacies” (przedłużony na 2. sezon) – spin-off serialu „The Originals”. Skupia się na kolejnej generacji paranormalnych istot. Głównym bohaterami są: córka Klausa Mikaelsona – 17-letnia Hope, bliźniaki Alarica Saltzmana – Lizzie i Josie Saltzman oraz inni nastolatkowie uczęszczający do specjalnej szkoły. Przed wiedźmami, wampirami oraz wilkołakami staje trudne zadanie ochrony swoich sekretów, miasteczka Mystic Falls, a także świata.

„Riverdale” (przedłużony na 4. sezon) – Opowiada o losach nastolatków oraz ich rodziców, zamieszkujących tytułowe miasteczko. Pełno tu zarówno mrocznych tajemnic, jak i typowych dla młodzieży problemów.

„Supergirl” (przedłużony na 5. sezon) – Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię, gdzie przygarnęła ją rodzina Denversów. Dziewczyna nauczyła się ukrywać swoje umiejętności, jednak pewne wydarzenie skłoniło ją do wykorzystania ich w celu ratowania ludzi.

„Supernatural” (przedłużony na 15. sezon) – Bracia Winchesterowie podróżują po Stanach Zjednoczonych i zajmują się walką z siłami nadprzyrodzonymi.

„The Flash” (przedłużony na 6. sezon) – Barry Allen po uderzeniu przez piorun zyskał niesamowitą prędkość, która pozwala mu zwalczać przestępczość.

Nie wiemy jeszcze, ile odcinków znajdzie się w sezonie poszczególnych produkcji, ich liczbę poznamy zapewne podczas majowych upfrontów stacji, gdzie zaprezentowana zostanie ramówka na kolejny sezon serialowy. Rozstrzygną się wtedy także losy seriali takich jak „The 100”, „Roswell: New Mexico”, „All American” i „In the Dark”.

Źródło: hollywoodreporter.com / tvseriesfinale.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …


Black Lightning

Jefferson Piece to były superbohater, który wiedzie spokojne życie jako dyrektor szkoły. Gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie, wkracza do akcji jako legendarny …


Charmed

Reboot serialu o tym samym tytule z lat 1998–2006. Historia trzech sióstr, które po tragicznej śmierci matki odgrywają, że są potężnymi czarodziejkami.


DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …


Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …


Legacies

Spin-off serialu „The Originals”. Serial skupi się na Hope Mikaelson oraz jej przyjaciołach ze szkoły dla dzieci i młodzieży z paranormalnymi zdolnościami. Przed …


Supernatural

„Supernatural” to serial z gatunku dark fantasy. Historia opowiada o losach dwóch braci, Sama i Deana Winchesterów, którzy walczą ze złem. Przemierzają Stany Zjednoczone …


Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …


Supergirl

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. …


The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …