Aktualności

Przyszedł czas na prezentację nowych seriali od stacji The CW. Już teraz możemy zobaczyć zwiastuny m.in. „Batwoman” oraz spin-offu „Riverdale”.

 

„Batwoman” skupi się na postaci Kate Kane, pragnącej wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli, która wyruszy na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. Dziewczyna to doskonale wytrenowana wojowniczka, która nie kryje się z byciem lesbijką. Nim zostanie nazwana symbolem nadziei dla miasta, musi poradzić sobie z własnymi demonami. Postać tę można było poznać w tegorocznym crossoverze seriali Arrowverse, gdzie odgrywała ją Ruby Rose („Orange is the New Black”).

„Nancy Drew” skupi się na losach tytułowej Nancy Drew, nastolatki, która właśnie ukończyła szkołę średnią i planuje wkrótce podjąć studia. W domu zatrzymuje ją jednak tragedia rodzinna, a Drew sama postanawia ją rozwikłać. Podczas śledztwa trafia na poszlaki, które na zawsze zmienią sposób, w jaki postrzega swoich bliskich. 

„Katy Keene” skupi się na czterech kultowych postaciach z serii komiksów Archie Comics. Bohaterowie będą chcieli spełnić swoje najskrytsze sny w Nowym Jorku. Zobaczymy artystów próbujących zrobić karierę na wybiegu, w studiu nagraniowym oraz na Broadwayu. W tytułową rolę wcieli się Lucy Hale („Pretty Little Liars”). Jest to spin-off „Riverdale”.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności