Aktualności

Na tę wiadomość fani produkcji wyczekują od dawna. Wreszcie jeden z aktorów zdradził, kiedy prawdopodobnie ujrzymy powrót „The Crown”.

„The Crown” opowiada historię obecnie panującej brytyjskiej rodziny królewskiej. Akcja serialu skupia się na postaci królowej Elżbiety II – jej rządach i prywatnym życiu. W trzecim i czwartym sezonie produkcji zobaczymy całkiem nową obsadę, by bohaterów odgrywali odpowiednio starsi aktorzy. W roli Elżbiety wystąpi Olivia Colman („Broadchurch”, „The Night Manager”), Helena Bonham Carter (filmy z serii „Harry Potter”, „Les Misérables”) zagra księżniczkę Małgorzatę, a księciem Filipem zostanie Tobias Menzies („Outlander”, „The Terror”).

Choć Netflix potwierdził, że serial powróci z nowym sezonem jeszcze w tym roku, to nadal nie ogłoszono oficjalnej daty premiery. Jak przypadkowo zdradził jeden z aktorów występujących w produkcji – Tobias Menzies – widzowie mogą spodziewać się produkcji już w listopadzie. Taka zapowiedź padła w programie radiowym „Jo Good”, którego Menzies był gościem. Na ogłoszenie daty od Netflixa prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale powrót produkcji w listopadzie jest jak najbardziej prawdopodobny.

the crown, netflix, sezon 3
Olivia Colman oraz Tobias Menzies na zdjęciu promocyjnym z „The Crown”

Serial planowany jest na sześć sezonów; w piątej i szóstej serii możemy spodziewać się kolejnej zmiany w obsadzie.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności