Aktualności

Od początku było wiadomo, że po zakończeniu drugiego sezonu „The Crown” będzie czekał nas przeskok czasowy. Oznaczało to, że postacie znane nam z serialu zostaną odegrane przez innych aktorów. Powoli zaczynamy poznawać nazwiska, które pojawią się w kolejnych sezonach. Teraz już wiemy, kto wcieli się w dorosłą księżniczkę Annę.

Księżniczka Anna to jedyna córka królowej Elżbiety i księcia Filipa. Wcieli się w nią Erin Doherty, która wystąpiła już w „Call the Midwife”.

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety, zamiast Claire Foy, wcieli się Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpi Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”).

Erin Doherty, Księżniczka Anna, The Crown, Korona, Netfix, 3 sezon, Olivia Coleman, Tobias Menzies, królowa Elżbieta, książę Filip
Erin Doherty

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Według portalu Metacritic uzyskała ocenę 81/100 od krytyków oraz 8.5/10 od użytkowników. Fani obawiają się, jak sprawdzi się nowa obsada, w końcu byli przyzwyczajeni do młodszych wersji postaci – to właśnie m.in. ich odtwórcy odpowiadali za tak duży sukces „The Crown”. Należy mieć nadzieję, że nowi aktorzy równie dobrze wypadną w swoich rolach.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix. Trzeci pojawi się prawdopodobnie dopiero w 2019 roku.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


AktualnościRecenzje