Aktualności

Zagraniczne media donoszą, że Imelda Staunton prowadzi rozmowy w sprawie roli współczesnej wersji królowej Elżbiety II.

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety zamiast Claire Foy wciela się teraz Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpił Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagrała Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”).

Spekuluje się, że w najstarszą wersję królowej Elżbiety II wcieli się Imelda Staunton („Harry Potter”, „Maleficent”). Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, a na odpowiedź będziemy musieli trochę poczekać. Platforma Netflix wydała oświadczenie, w ktorym ogłasza, że dopóki nie zostanie wyemitowany czwarty sezon, nie będą potwierdzać żadnych spekulacji.

the crown, netflix, elżbieta ii, imelda staunton, 4 sezon, 5 sezon, 6 sezon
Imelda Staunton

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Według portalu Metacritic uzyskała ocenę 81/100 od krytyków oraz 8,5/10 od użytkowników. Fani obawiają się, jak sprawdzi się nowa obsada, w końcu byli przyzwyczajeni do młodszych wersji postaci – to właśnie m.in. ich odtwórcy odpowiadali za tak duży sukces „The Crown”.  Na szczęście nowa obsada doskonale wypada w swoich rolach. 

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności