Aktualności

Popularny serial Netflixa „The Crown” zakończy się na piątej serii. W ostatnim sezonie w rolę królowej Elżbiety II wcieli się Imelda Staunton („Little Britain”).

To przykra wiadomość dla fanów serialu opowiadającego o dziejach brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdaniem twórcy i showrunnera „The Crown” Petera Morgana jest to jednak odpowiedni moment na zakończenie serii.

Powiedział:

Gdy rozpoczęliśmy prace nad sezonem piątym, stało się dla mnie jasne, że jest to idealny czas i miejsce na zatrzymanie się.

W piątej części w roli królowej Elżbiety II nie zobaczymy już Olivii Colman („Fleabag”). Zastąpi ją Imelda Staunton.

Imelda Stauton The Crown
Imelda Stauton, którą wkrótce zobaczymy w „The Crown”

 

Aktorka skomentowała swoją nową rolę:

Od samego początku uwielbiałam oglądać „The Crown”. Jako aktorka z radością obserwowałam jak Claire Foy i Olivia Colman wnoszą coś wyjątkowego i specjalnego do scenariuszy Petera Morgana. Jestem zaszczycona, że mogę dołączyć do wyjątkowego zespołu kreatywnego i doprowadzić „The Crown” do końca.

Wyprodukowany dla Netflixa „The Crown” ma na swoim koncie wiele nagród. W roku 2016 został nagrodzony Złotym Globem w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Najnowszy, trzeci sezon serialu miał premierę w listopadzie 2019 roku.

 

Źródło: Netflix 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności