Aktualności

Wszyscy z niecierpliwością oczekują na kolejną odsłonę „The Crown”, zwłaszcza, że czeka na nas zupełnie nowa obsada. Już teraz możemy sie przyjrzeć trzeciemu sezonowi za sprawą pełnego zwiastuna produkcji.

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety zamiast Claire Foy wcieli się teraz Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpi Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”).

Sądząc po trailerze, możemy oczekiwać, że nowa obsada dorówna młodym wersjom rodziny królewskiej. Pozostaje nam czekać na listopad i pełen sezon.

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Według portalu Metacritic uzyskała ocenę 81/100 od krytyków oraz 8,5/10 od użytkowników. Fani obawiają się, jak sprawdzi się nowa obsada, w końcu byli przyzwyczajeni do młodszych wersji postaci – to właśnie m.in. ich odtwórcy odpowiadali za tak duży sukces „The Crown”. Należy mieć nadzieję, że nowi aktorzy równie dobrze wypadną w swoich rolach.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix. Premiera nowej serii już 17 listopada.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności