Aktualności

Już za niewiele ponad miesiąc obejrzymy trzeci sezon „The Crown”. Tymczasem mamy dla was plakat, na którym możemy zobaczyć parę królewską oraz dziedzica tronu.

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety zamiast Claire Foy wcieli się teraz Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpi Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”).

Na świeżo opublikowanym plakacie możemy zobaczyć Olivię Colman, Tobiasa Menziesa oraz Josha O’Connora (który wciela się w księcia Karola).

olivia colman, tobias menzies, josh o'connor, królowa elżbieta II, książę Karol, książę Filip, The Crown, rodzina królewska, Netflix, 3 sezon
Plakat promujący trzeci sezon

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Według portalu Metacritic uzyskała ocenę 81/100 od krytyków oraz 8,5/10 od użytkowników. Fani obawiają się, jak sprawdzi się nowa obsada, w końcu byli przyzwyczajeni do młodszych wersji postaci – to właśnie m.in. ich odtwórcy odpowiadali za tak duży sukces „The Crown”. Należy mieć nadzieję, że nowi aktorzy równie dobrze wypadną w swoich rolach.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix. Premiera nowej serii już 17 listopada.

Źródło: Netflix

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności