Aktualności

„The Crossing” to jedna z najnowszych produkcji od ABC. Swoją premierę będzie mieć już w kwietniu tego roku, a w mediach pojawił się właśnie pierwszy zwiastun.

Zwiastun „The Crossing” udostępnił portal TVLine na swoim kanale na YouTube:

 

Jude Ellis jest szeryfem w małym miasteczku Port Canaan w stanie Oregon. Wcześniej mieszkał w Oakland, ale wyjechał stamtąd przez napiętą sytuację w małżeństwie i mroczną przeszłość. Jego cel to odbudowanie spokojnego życia, głównie dla siebie i swojego syna, ale jego plany zmieniają się diametralnie, gdy morze wyrzuca na okoliczną plażę ponad czterdziestu uchodźców. Okazuje się, że… pochodzą z przyszłości i uciekli przed wojną, która ma wybuchnąć za wiele lat. Podczas gdy federalni szukają prawdy o tajemniczych uciekinierach, Jude Ellis bierze sprawy we własne ręce i rozpoczyna śledztwo z pomocą lojalnego zastępcy szeryfa i lokalnego rybaka, Nestora Rosario.

The Crossing, ABC, serial

 

W rolach głównych wystąpią m.in.: Steve Zahn („Mad Dogs”), Rick Gomez („Justified”), Simone Kessell („Wonderland”), Marcuis Harris („Vice Principals”), Luke Camilleri („Hemlock Grove”) oraz Natalie Martinez („APB”).

The Crossing, ABC, serial

Premiera serialu już 2 kwietnia w stacji ABC.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crossing

Uchodźcy z ogarniętego krwawą wojną kraju starają się znaleźć schronienie w amerykańskim mieście. Z czasem okazuje się, że są to mieszkańcy Ameryki, a wojna, przed …