Aktualności

Wiadomość o tym, że postać grana przez Roseanne Barr nie pojawi się już więcej na ekranie nie jest żadnym zaskoczeniem po skandalu wywołanym jej wpisem na Twitterze. Trwają pracę nad spin-offem popularnego sitcomu z lat 90, zatytułowanym „The Conners”. Pojawiły się nowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób stacja ABC postanowiła zakończyć wątek Roseanne.

Po tym, jak Roseanne Barr, czyli odtwórczyni głównej roli w sitcomie „Roseanne”, we wpisie opublikowanym na Twitterze obraziła rasistowsko byłą doradczynię Baracka Obamy, Valerie Jarrett, stacja ABC postanowiła skasować serial, ale stworzyła spin-off pod tytułem „The Conners” opowiadający o tytułowej rodzinie. W nim powrócą wszyscy z obsady pierwowzoru z wyjątkiem tytułowej Roseanne. W sieci pojawiły się informacje dotyczące tego, w jaki sposób stacja poradzi sobie z nieobecnością postaci granej przez Barr, za sprawą samej  aktorki, która zabrała głos w tej sprawie:

Zabili ją. Umiera z przedawkowania silnych leków przeciwbólowych. Nigdy nie zamierzałam zmusić Roseanne do przedawkowania. To takie cyniczne i okropne. Powinna była umrzeć jak bohaterka albo wcale... Nie wystarczyło, żeby mnie zwolnić. Musieli tak okrutnie obrazić ludzi, którzy kochali tę rodzinę i ten serial.

W ubiegłym sezonie serialowa Roseanne nadużywała środków przeciwbólowych, zamiast poddać się kosztownej operacji kolana. 

Roseanne, Roseanne Barr, The Conners
Roseanne Barr nie może pogodzić się z tym, jak została potraktowana jej bohaterka

Sitcom „Roseanne”, którego Barr była gwiazdą, nadawano w amerykańskiej telewizji w latach 1988-1997. Produkcję wznowiono w 2018 roku, z tą samą obsadą. Barr jest aktorką i komikiem. Wystąpiła w kilku filmach, ale to gra w sitcomie ABC przyniosła jej ogromną popularność oraz nagrody Emmy i Złoty Glob. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Roseanne

Odrodzenie popularnego serialu z lat 90. o tym samym tytule. Poznajemy bliżej losy amerykańskiej rodziny robotniczej.


Aktualności