Aktualności

W nowym sezonie serialu stacji Showtime „The Chi” zobaczymy więcej scen z trójką bohaterów, których mieliśmy okazję poznać w pierwszym sezonie.

W nadchodzącym sezonie „The Chi” Shamon Brown Jr., Barton Fitzpatrick oraz Michael Epps będą mieli okazję pokazać swój aktorski talent. Odgrywani przez nich bohaterowie, Papa, Reg i Jake, awansowali na stałych bywalców serialu.

W pierwszym sezonie mogliśmy poznać część historii przyjaciół Kevina (Alex R. Hibbert) – Papa i Jake próbowali sobie poradzić z przeciwnościami młodzieńczego życia. Oprócz „pułapek” nastoletniego życia, narażeni byli także na niebezpieczeństwa czające się po „ciemnej stronie” miasta – w tym również na starszego brata Jake’a, Rega.

Kevin i Papa walczyli z wpływem Rega na Jake'a, modląc się, aby ich przyjaciel zachował swoją niewinność i uniknął pokus. Ale czy chłopcy są w stanie uchronić Jake'a od pokręconych lekcji Rega w przetrwaniu ulicy, to dopiero się okaże.

alex hibbert, alex hibbert photo, alex hibbert zdjęcie
Alex R. Hibbert

„The Chi” jest historią o dojrzewaniu, koncentrującą się na grupie mieszkańców, których losy łączą się w wyniku zbiegu okoliczności. W skład obsady wchodzą także Jason Mitchell, Ntare Guma Mbaho Mwine, Jacob Latimore, Alex Hibbert, Tiffany Boone, Yolonda Ross i Armando Riesco.

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu są: Rick Famuyiwa – który wyreżyserował także pilotażowy odcinek, Elwood Reid, Common, Shelby Stone, Aaron Kaplan, Lena Waithe, Derek Dudley oraz David Rodriguez, który jest współproducentem wykonawczym. 

the chi, the chi photo, the chi zdjęcie
Kadr z serialu

„The Chi” uzyskał średnio 4,5 miliona widzów tygodniowo na różnych platformach oraz zajął wysokie miejsce jako najlepszy pierwszy sezon serialu stacji Showtime.

Sceny drugiego sezonu są obecnie kręcone w Chicago. Pierwsze nowe odcinki zobaczymy w 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Chi

Kevin, Brandon, Emmett i Ronnie to czwórka mieszkających w South Side czarnoskórych przyjaciół. Muszą zmierzyć się z problemami życia codziennego, takimi jak rozterki …