Aktualności

Stacja Showtime poinformowała, że serial „The Chi” dostał zamówienie na drugi sezon.

Serial opowiada o grupie młodych ludzi mieszkających w Chicago. Każdy z nich ma swoje własne problemy, radości i smutki. Los wszystkich z nich zostanie połączony, odciskając na ich dotychczasowym sposobie życia duże piętno. Razem przyjdzie im zmierzyć się z trudami dnia codziennego. 

The Chi, sezon 2, przedłużenie, Showtime
Kadr z serialu „The Chi”


Serial miał swoją premierę na początku stycznia tego roku, jednak już teraz widzowie doczekali się oficjalnego potwierdzenia kontynuacji. Dyrektor programowy stacji Showtime, Gary Levine, tak skomentował tę decyzję:

Widzowie oraz krytycy zareagowali tak bardzo entuzjastycznie, że decyzja o przedłużeniu serialu była bardzo prosta. Uwielbiamy postacie i świat wykreowany przez Lenę [Waithe]. Jej wizja „The Chi” trafiła w punkt i wiemy, że ma jeszcze w zanadrzu wiele poruszających i chwytających za serce opowieści o swoim ukochanym mieście.


Twórcą i producentem serialu jest Lena Waithe („Master of None”). W obsadzie natomiast znaleźli się: Jason Mitchell („Straight Outta Campton”), Ntare Guma Mbaho Mwine („Bosch”), Jacob Latimore („So Random!”) oraz Alex Hibbert („Moonlight”). W drugim sezonie dołączy do nich również Ayanna Floyd Davis („Hannibal”). 

Źródło: tvline.com
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Chi

Kevin, Brandon, Emmett i Ronnie to czwórka mieszkających w South Side czarnoskórych przyjaciół. Muszą zmierzyć się z problemami życia codziennego, takimi jak rozterki …