Aktualności

Zagraniczne media powiadomiły, że wiersz Stephena Kinga – „The Bone Church”, który ukazał się w zbiorze „The Bazaar of Bad Dreams”, będzie przeniesiony na mały ekran. Zostanie on zrealizowany za pośrednictwem firmy Cedar Park Entertainment.

Wiersz opowiada historię 32 odkrywców, którzy wybrali sie na wyprawę, aby odnaleźć legendarny Kościół z Kości. Historia jest przedstawiona z perspektywy pewnego pijaka. Produkcja będzie kolejną z adaptacji twórczości słynnego amerykańskiego pisarza. W ubiegłym roku mieliśmy okazję zobaczyć „Mr. Mercedesa” (którego również wyprodukował Cedar Park Entertainment)  oraz „The Mist” .

Stephen King, The Bone Church, Cedar Park Entertainment
Stephen King

Stephen King jest z jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy. Jest znany z powieści psychologicznych, horrorów, thrillerów oraz fantastyki. Każda adaptacja jego twórczości spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Jest autorem takich klasyków jak „It”, „Misery”, „Carrie” czy „The Green Mile”.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy serial będzie miał swoją premierę oraz dla jakiej telewizji będzie on wyświetlany.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Mist

Zabójcza mgła niewiadomego pochodzenia pokrywa małe miasteczko, całkowicie odcinając je od świata. Główny bohater Kevin za wszelką cenę próbuje dotrzeć do swojej …


Mr. Mercedes

Bill Hodes to emerytowany detektyw, którego, za pośrednictwem tajemniczych wiadomości, zaczyna prześladować sprawca dawnej, do dziś nierozwiązanej sprawy – przestępca …