Aktualności

Wiemy już, że „The Big Bang Theory” zmierza ku końcowi. Teraz możemy obejrzeć pożegnalne wideo jednego z członków obsady.

Informacje o końcu serialu „The Big Bang Theory” zaskoczyły fanów, a aktorka Mayim Bialik nie spodziewała się tego. Po przyswojeniu tej wiadomości, Bialik postanowiła podzielić się nią ze swoimi widzami na Youtube.

To naprawdę dziwne. Zazwyczaj, jeśli coś się kończy, to kończy się od razu. To nie jest tak, "To się skończy po 23 odcinkach". Oznacza to, że mamy cały sezon. Czekamy do końca kwietnia, aby zobaczyć, co nasi scenarzyści stworzą, a moją pierwszą myślą było: "Czy to oznacza, że ​​szalone rzeczy mają się wydarzyć w sezonie 12?" Nie wiem.

Powiedziała Mayimi Bialik.

mayim bialik, mayim bialik
Mayim Bialik

Bialik dołączyła do serialu w czwartym sezonie. Aktorka przyznała, że pracuje także nad innymi projektami. Zapytano o koniec serialu przyznała, że nie jest z tego powodu szczęśliwa.

Ostateczna decyzja o końcu serialu została podjęta przez Jima Parsonsa, który zdecydował, że chce realizować inne projekty.

Premiera dwunastego sezonu „The Big Bang Theory” odbędzie się 25 września czasu polskiego.

Źródło: comicbook.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …