Aktualności

W finale 11. sezonu „The Big Bang Theory” odbędzie się ślub Sheldona i Amy. Z tej okazji nie może zabraknąć gościnnych występów. Media poinformowały, że na uroczystości pojawią się m.in. Mark Hamill oraz Kathy Bates.

Na chwilę obecną nie wiadomo, w kogo wcieli się Mark Hamill („Star Wars”) oraz Kathy Bates („Disjointed”). Trwają spekulacje, że Hamill pojawi się jako on sam, w końcu Sheldon jest ogromnym fanem sagi „Star Wars”, jednak nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Wiemy natomiast, że na zaślubinach dwójki niezwykle lubianych bohaterów pojawi się Jerry O’Conell (jako brat Sheldona – Georgie). Będziemy mieli okazję zobaczyć również Lauren Lapkus oraz Tellera, ale szczególy dotyczące ich ról nie są znane.

Pojawi się także John Ross Bowie (jako Barry Kripke), Courtney Henggeler (jako siostra bliźniaczka Sheldona – Missy), Laurie Metcalf (mama Sheldona), Brian Posehn (jako Bert, znajomy Amy) oraz Will Wheaton (jako on sam).

the big bang theory, mark hamill, kathy bates
Mark Hamill, znany z roli Luke’a Skywalkera z sagi „Star Wars”

„The Big Bang Theory” to sitcom skupiający się na czwórce naukowców, którzy nie do końca radzą sobie w relacjach z płcią przeciwną. Dzięki serialowi możemy poznać świat nerdów, geeków, komputerowców. Produkcja odniosła ogromny sukces, co potwierdza wysoka oglądalność oraz przedłużenia na kolejne sezony.

Ślub Amy i Sheldona zobaczymy już 10 maja w stacji CBS. W Polsce „The Big Bang Theory” jest emitowane na kanale Comedy Central.

Źrodło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …