Aktualności

Od 1 lipca na HBO GO są dostępne dwa pierwsze sezony „The Big Bang Theory”. Sitcom aktualnie liczy aż 11 sezonów, czy one również pojawią się na platformie? My już wiemy.

„The Big Bang Theory” to sitcom skupiający się na czwórce naukowców, którzy nie do końca radzą sobie w relacjach z płcią przeciwną. Dzięki serialowi możemy poznać świat nerdów, geeków, komputerowców. Produkcja odniosła ogromny sukces, co potwierdza wysoka oglądalność oraz przedłużenia na kolejne sezony.

Okazuje się, że wszystkie ukażą się na platformie HBO GO, jednak nie od razu. Co miesiąc na platformę będą dodawane kolejne dwa sezony. Dokładna rozpiska ich pojawiania się wygląda tak:

  • Lipiec – sezon 1 i 2
  • Sierpień – sezon 3 i 4
  • Wrzesień – sezon 5 i 6
  • Październik – sezon 7 i 8
  • Listopad – sezon 9, 10 i 11
Teoria Wielkiego Podrywu, The Big Bang Theory, Sheldon Cooper, Young Sheldon, HBO GO
Fragment serialu „The Big Bang Theory”

Czy sezon 12 również pojawi się na platformie? Prawdopodobnie tak, ale dopiero po zakończeniu emisji telewizyjnej, tak jak było w przypadku spin-offu sitcomu, „Young Sheldon”.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …