Aktualności

Już wkrótce zakończy się sitcom „The Big Bang Theory”. Twórca serialu zdradził ważną informację dotycząca finału produkcji.

Zakończenie „The Big Bang Theory” po dwunastu sezonach zbliża się wielkimi krokami. Oznacza to, że z tygodnia na tydzień będziemy poznawali coraz nowsze informacje na temat finału. Twórca serialu, Chuck Lorre, poinformował, że ostatni odcinek będzie dwuczęściowy!

To będzie godzina, dwa odcinki, które się połaczą. Będą oddzielne, wyemitowane w tą samą noc, ale będą się ze sobą łączyć.

Nie możemy się doczekać tego, jak będzie wyglądał finał. Na szczęście jeszcze trochę czasu minie, zanim to nastąpi.

tbbt, the big bang theory, teoria wielkiego podrywu, sheldon cooper
Kadr z serialu

„The Big Bang Theory” to sitcom skupiający się na czwórce naukowców, którzy nie do końca radzą sobie w relacjach z płcią przeciwną. Dzięki serialowi możemy poznać świat nerdów, geeków, komputerowców. Produkcja odniosła ogromny sukces, co potwierdza wysoka oglądalność oraz przedłużenia na kolejne sezony. Sezon dwunasty będzie ostatnim po tym, jak odtwórca Sheldona Coopera – Jim Parsons – postanowił zrezygnować z udziału w sitcomie.

11 sezonów produkcji jest dostępne na platformie HBO GO.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …


Aktualności