Aktualności

Coraz większymi krokami zbliża się finał serialu „The Big Bang Theory”. Czy twórcy już wiedzą, jak się potoczą i zakończą losy naszych ulubionych bohaterów?

Aktualnie jesteśmy w połowie 12. sezonu „The Big Bang Theory”. Oznacza to, że twórcy powinni mieć już całe zakończenie zaplanowane. Chuck Lorre, producent, oficjalnie potwierdził, że pomysł na finał już jest. Wszystko zaczyna się kształtować oraz prowadzić do końca serialu.

Zdecydowanie omówiliśmy już finał. Mamy ogólne pojęcie o tym, do czego dążymy w maju oraz w finale. W dzisiejszych czasach przez cały czas doświadczamy melancholii. „The Big Bang Theory” był 12-letnim projektem, który naprawdę sprawiał nam wiele radości. To będzie bardzo, bardzo smutne pozwolić mu odejść.

the big bang theory, teoria wielkiego podrywu, chuck lorre, sheldon cooper, hbo, hbo go
Kadr z serialu

„The Big Bang Theory” to sitcom skupiający się na czwórce naukowców, którzy nie do końca radzą sobie w relacjach z płcią przeciwną. Dzięki serialowi możemy poznać świat nerdów, geeków, komputerowców. Produkcja odniosła ogromny sukces, co potwierdza wysoka oglądalność oraz przedłużenia na kolejne sezony. Sezon dwunasty będzie ostatnim po tym, jak odtwórca Sheldona Coopera – Jim Parsons – postanowił zrezygnować z udziału w sitcomie.

11 sezonów produkcji jest dostępne na platformie HBO GO.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …


Aktualności