Aktualności

Po finale trzeciego sezonu „The Affair” wielu fanów uznało, że była to rozczarowująca seria. Kontynuacja historii zbliża się jednak wielkimi krokami: twórcy podzielili się zwiastunem czwartego sezonu. Czy uda im się pozytywnie zaskoczyć widzów?

„The Affair” to produkcja opowiadająca o skutkach pozamałżeńskiego romansu. Noah to ojciec czwórki dzieci, zaś Alison przeżywa śmierć dziecka. Ich związek na zawsze odmieni życie obu małżeństw.

Produkcja Showtime po raz pierwszy została wyemitowana w 2014 roku. Na portalu rottentomatoes.com otrzymała 86% w skali „świeżości”. Twórcami „The Affair” są Sarah Treem („House of Cards”, „In Treatment”) oraz Hagai Levi („In Treatment”). Na oficjalnym kanale serialu na YouTube pojawił się zwiastun zapowiadający czwarty sezon:

W rolach głównych występują Dominic West („Tomb Raider”) i Ruth Wilson („Luther”). W obsadzie znaleźli się także m.in. Joshua Jackson („Unbreakable Kimmy Schmidt”), Maura Tierney („The Good Wife”) oraz Omar Metwally („Mr. Robot”). 

the affair, 4 season, showtime, ruth wilson, dominic west, zwiastun
Ruth Wilson i Dominic West w „The Affair”

Premiera czwartego sezonu „The Affair” zaplanowana jest na 17 czerwca tego roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Affair

Pisarz Noah i kelnerka Alison prowadzą na boku nowe życie, popadając w namiętny romans. Ich zakazana relacja na zawsze zmieni życie ich rodzin.