Aktualności

Stacja The CW postanowiła nakręcić nową wersję serialu science fiction „The 4400”

Moda na odgrzewane kotlety nie przemija, wręcz przeciwnie – przybiera na sile. Stacja The CW ma już w swojej ramówce kilka wskrzeszonych produkcji, kilka kolejnych jest w fazie przygotowywania. Konkurencja nie śpi i także chwyta się okazji na wykorzystanie nostalgii widzów. Wśród przygotowywanych seriali jest kilka naprawdę kultowych produkcji sprzed lat, dlatego nie powinno nikogo dziwić oburzenie fanów, którzy nie godzą się na szarganie dobrej opinii ich ulubionych seriali. Tym razem na próbę zostanie wystawiony „The 4400”

The 4400, The CW, reboot
Kadr z serialu „The 4400”
 

„The 4400” emitowane było przez stację USA Network w latach 2004-2007 i liczyło w sumie cztery sezony. Historia opowiadała o grupie tytułowych 4400 ludziach, którzy zaginęli w tajemniczych okolicznościach. Niektóre ze zniknięć miały miejsce zaledwie kilka tygodni temu, inne nawet w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wszyscy pojawiają się nagle, w tym samym momencie, nie pamiętając niczego, co działo się z nimi w czasie, kiedy ich nie było. Zagubienie w świecie, w którym czeka na nich wrogość ze strony ludzi oraz nieufność rządu, stanie się ich najtrudniejszą walką.

Projekt rebootu „The 4400” powierzono duetowi Craig Sweeny („Elementary”) i Taylor Elmore („Justified”). Data premiery nie została podana, na wszelkie informacje castingowe trzeba również poczekać.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale