Aktualności

„The 100” to serial na podstawie serii książek, który przez ostatnie 6 lat rozkochał w sobie rzesze fanów na całym świecie. Czy zbliżamy się już do końca przygód Setki?

Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Z powodu zniszczeń Ziemi na skutek wojny nuklearnej ludzie byli zmuszeni opuścić planetę i zamieszkać w kosmosie. Życie na Arce komplikuje się jednak na tyle, że władze wysyłają na Ziemię grupę setki nastolatków, aby sprawdzili czy możliwy jest powrót na jej powierzchnię. Szybko okazuje się jednak, że przybysze z kosmosu nie są jedynymi, którzy roszczą sobie prawo do życia na danym obszarze. 

the 100, serialomaniak
Kadr z serialu

Przez sześć sezonów serial wywoływał u widzów skrajne emocje. Mieliśmy styczność nie tylko z niespodziewanymi śmierciami ulubionych bohaterów, ale także z wojnami czy ponownymi próbami zagłady ludzkości. Mimo dużego zainteresowania twórcy zdecydowali się zakończyć serial po nadchodzącym siódmym sezonie, co oficjalnie ogłoszono na Twitterze. Jego premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku.

Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The 100

Po zabójczej wojnie nuklearnej ocaleni ludzie zamieszkali na Arce znajdującej się w kosmosie. By sprawdzić bezpieczeństwo dawnego domu, kanclerz wysyła na Ziemię …


Aktualności