Aktualności

Fani „The 100” mają powód do radości – po zaledwie dwóch tygodniach od premiery nowego sezonu, władze stacji The CW podjęły decyzję o przedłużeniu serialu o kolejną serię.

„The 100” opowiada historię setki więźniów wysłanych na Ziemię w celu sprawdzenia, czy po nuklearnej apokalipsie istnieją na niej warunki do życia i czy możliwa jest ponowna kolonizacja planety.

Serial powstał na podstawie trylogii Kass Morgan o tym samym tytule. Za produkcję odpowiadają Jason Rothenberg oraz Leslie Morgenstein. Miała ona premierę w 2014 roku. W ciągu czterech lat emisji „The 100” zyskało wierne grono fanów. Na portalu Rotten Tomatoes serial uzyskał 88%, co stanowi bardzo dobry wynik. Nie podano informacji dotyczących szczegółów kolejnej serii. Obecnie emitowany jest piąty sezon.

Do obsady należą m.in.  Eliza Taylor („The November Man”), Bob Morley („Winners&Losers”), Paige Turco („To Appomattox”), Marie Avergopoulos („Cult”) oraz Lindsey Morgan („General Hospital”).

the 100, 6 sezon, 6 season, the cw
Eliza Taylor jako Clarke Griffin w „The 100”

Nie wiadomo na kiedy planowana jest premiera kolejnego sezonu.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The 100

Po zabójczej wojnie nuklearnej ocaleni ludzie zamieszkali na Arce znajdującej się w kosmosie. By sprawdzić bezpieczeństwo dawnego domu, kanclerz wysyła na Ziemię …