Aktualności

Wszyscy fani „The 100” w końcu się doczekali. Stacja The CW długo wystawiała cierpliwość widzów na próbę, ale oczekiwanie opłaciło się – udostępniono trwający prawie cztery minuty zwiastun piątego sezonu serialu.

Na ponad miesiąc przed planowanym powrotem „The 100” otrzymaliśmy od stacji The CW obszerną zapowiedź tego, co czeka nas w piątym sezonie produkcji. Od wydarzeń z finału czwartej serii minęło już sześć lat. W zwiastunie obserwujemy przede wszystkim losy Octavii i Clarke, która desperacko stara się nawiązać kontakt z resztą.

Powrót „The 100” zaplanowano na 24 kwietnia 2018 roku. Wiemy, że ponownie pojawią się w nim między innymi: Eliza Taylor (Clarke), Lindsey Morgan (Raven), Bob Morley (Bellamy), Marie Avgeropoulos (Octavia), Henry Ian Cusick (Marcus Kane) czy Christopher Larkin (Monty).

Produkcja opowiada o losach setki młodych przestępców, którzy zostają wysłani na Ziemię w celu sprawdzenia panujących tam warunków. Na zniszczonej w wojnie nuklearnej planecie zakładają kolonię, do której z czasem dołączają kolejni mieszkańcy.

Pomimo najsłabszego wyniku oglądalności w historii serialu, czwarty sezon „The 100” spotkał się z niezłymi opiniami, a decyzja o przedłużeniu produkcji zapadła jeszcze przed jego oficjalną premierą. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The 100

Po zabójczej wojnie nuklearnej ocaleni ludzie zamieszkali na Arce znajdującej się w kosmosie. By sprawdzić bezpieczeństwo dawnego domu, kanclerz wysyła na Ziemię …


Aktualności