Aktualności

Do obsady serialu TNT „Tell Me Your Secrets” dołączyła nowa osoba. U boku takich gwiazd jak Lily Rabe, Amy Brenneman czy Hamisha Linklater stanie nowicjuszka.

„Tell Me Your Secrets” (dawniej „Deadlier Than the Male”) to thriller produkowany przez stację TNT. Opowiada o losach trójki bohaterów o mrocznej i tajemniczej przeszłości: Emma (Lily Rabe) to młoda kobieta, która niegdyś stanęła w oko w oko z mordercą, John (Hamisha Linklater) jest byłym łowcą, pragnącym odkupienia, a Mary (Amy Brenneman) to pogrążona w rozpaczy matka, która obsesyjnie próbuje odnaleźć zaginioną córkę. Kiedy każdy dociera do krawędzi wytrzymałości, prawda o ich przeszłości i motywach staje się jeszcze mroczniejsza, a granice między sprawcą a ofiarą zacierają się.

tell me your secrets, tnt, obsada tell me your secrets
Obsada „Tell Me Your Secrets”

Do obsady serialu TNT dołączyła nowicjuszka, Stella Baker. Zagra ona Theresę Barlow, mistrzynię pływacką z obiecującą przyszłością, która zginie z rąk seryjnego mordercy. Będzie powracać jako duch i nawiedzać swoją matkę, cierpiącą po jej stracie. Theresa doprowadzi matkę do obsesji poszukiwania córki, której nie będzie ona w stanie porzucić.

Stella Baker to absolwentka Yale School of Drama. Była współscerzarzyską i gwiazdą „Candace”, który zdobył nagrodę the Emerging Filmmaker LGBTQ Showcase Best Short Film w Cannes w 2018 roku. Baker jest reprezentowana przez Untitled Entertainment i UTA.

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.