Aktualności

W grudniu swoją premierę będzie miał drugi sezon „Tell Me a Story”. Już teraz możemy zobaczyć, jak wygląda plakat promujący kolejną część antologii. Stacja CBS dodała również pierwszy zwiastun.

W nowym sezonie „Tell Me a Story” będziemi mogli zobaczyć historie inspirowane „Piękną i Bestią”, „Kopciuszkiem” oraz „Śpiącą Królewną”. Wybór bajek jest zdecydowanie dobry, więc jesteśmy ciekawi, jakie opowieści przyniesie nam kolejna odsłona serialu. W produkcji ponownie zobaczymy Paula Wesleya oraz Danielle Campbell.

Przypominamy, że „Tell Me a Story” jest antologią, co oznacza, że spotkamy się z zupełnie nowymi postaciami i historiami, które nie będą powiązane z pierwszym sezonem. Stacja CBS opublikowała również pierwszy zwiastun, który jest dostępny tutajMy osobiście nie możemy się doczekać.

tell me a story, opowiedz mi bajkę, paul wesley, danielle campbell, hbo go, cbs, piękna i bestia, śpiąca królewna, kopciuszek
Plakat promujący drugi sezon „Tell Me a Story”

Serial oparty na hiszpańskiej produkcji „Cuéntame un cuento”. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku; nowe, mroczne odsłony znanych baśni nie będą zawierały magicznych elementów. W pierwszym sezonie zostały opowiedziane takie historie  jak „Trzy małe świnki”, „Jaś i magiczna fasola”, „Czerwony Kapturek” oraz „Jaś i Małgosia”. Oczywiście były to bardzo współczesne wersję klasycznych opowieści.

Serial jest dostępny na HBO GO. Polska premiera drugiego sezonu już 6 grudnia na platformie.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Tell Me a Story

Serial oparty na hiszpańskiej produkcji „Cuéntame un cuento”. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku; nowe, mroczne odsłony znanych baśni nie będą zawierały magicznych …


Aktualności


Recenzje