Aktualności

Jakiś czas temu informowaliśmy o zamówionej przez CBS nowej produkcji, w której zostaną przedstawione uwspółcześnione, mroczne wersje baśni. Twórcy podali pierwsze informacje dotyczące obsady – dołączył do niej m.in. Paul Wesley.

„Tell Me a Story” będzie serialem na motywach hiszpańskiej produkcji „Cuéntame un cuento”, emitowanej przez stację Antena Tres. Akcja będzie rozgrywać się w Nowym Jorku; nowe odsłony znanych baśni nie będą zawierały pierwiastka magicznego. W pierwszym sezonie na nowo zostaną opowiadziane „Trzy małe świnki”, „Jaś i magiczna fasola”, „Czerwony Kapturek” oraz „Jaś i Małgosia”.

Za produkcję odpowiedzialny jest Kevin Williamson, znany z pracy przy serialu „The Vampire Diares”. Jak się okazuje, w „Tell Me a Story” ponownie spotka się na planie z Paulem Wesleyem. Aktor zyskał sławę dzięki roli Stefana Salvatore’a w opowieści o wampirach z Mystic Falls. To nie koniec znanych twarzy ze świata wampirów: udział w „Tell Me a Story” potwierdziła także Danielle Campbell, która zagrała Davinę w spin-offie „The Vampire Diares” – „The Originals”.

tell me a story, paul wesley, danielle campbell, cbs, the vampire diares, the originals
Paul Wesley w „The Vampire Diares”

Wesley zagra Eddiego, mężczyznę, którego życie naznaczone jest problemem związanym z alkoholem i narkotykami. Pracuje jako barman, ale wraz ze starszym bratem zajmuje się także handlem prochami oraz drobnymi kradzieżami.

Campbell wcieli się w Kaylę, próbującą uporać się z traumą po śmierci matki. W roli babci dziewczyny zobaczymy Kim Cattrall („Sex and the City”). O postaciach na razie niewiele wiadomo, jednak wszystko wskazuje na to, że ich historia będzie reinterpretacją „Czerwonego Kapturka”.

Planowana data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności