Aktualności

Nowa produkcja od CBS, tworzona przy udziale Kevina Williamsona i Kapital Entertainment, „Tell Me a Story” właśnie znalazła aktora, który wcieli się w główną rolę.

Do Jamesa Wolka, Danielle Campbell, Paula Wesleya, Billy’ego Mangunsena i Kim Catrall dołącza znany z „Parenthood” Sam Jaeger.

Wcieli się on w Tima – niedawno owdowiałego samotnego ojca, który wciąż przeżywa stratę ukochanej. Bohater, mając nadzieję na zmianę i nowy początek, przeprowadza się z niepokorną córką Kaylą do Nowego Jorku, gdzie zamieszka ze swoją matką, babcią dziewczynki. Desperackie zmagania z żałobą sprawiają, że Tim rzuca się w wir pracy, jednocześnie próbując radzić sobie z niesforną nastolatką, która oddala się od niego coraz bardziej.

sam jaeger
Sam Jaeger

„Tell Me a Story” to serial z zupełnie innym spojrzeniem na znane i ukochane baśnie, których mroczne i przeinaczone wersje tworzą psychologiczny thriller. W pierwszym sezonie widzowie zobaczą kompletnie zmienione historie o trzech świnkach czy Jasiu i Małgosi. Produkcja ma być opowieścią o miłości, stracie, chciwości, zemście i morderstwie.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.