Aktualności

Stacja CBS poinformowała, że „Tell Me a Story” otrzymało zamówienie na kolejny sezon.

Serial przedstawia adaptacje znanych historii – „Trzech małych świnek”, „Czerwonego Kapturka” oraz „Jasia i Małgosi”. Akcja rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku i skupia się na kilku postaciach, w tym idealistycznie nastawionym do świata Jordanie, którego życie nagle legło w gruzach czy nastoletniej Kayli wdającej się w nowe znajomości. Fabuła została uzupełniona również o Hannah, byłą wojskową, która musiała poradzić sobie z licznymi ranami, nie tylko na ciele, ale także na duszy. Bohaterka rusza na pomoc swojemu bratu, co przynosi bardzo poważne konsekwencje. Produkcja podchodzi do znanych opowieści od strony psychologicznej. Twórcy serialu chcieli pokazać w „Tell Me a Story” takie wartości jak miłość, strata, chciwość czy zemsta w sposób przystosowany dla potrzeb dorosłego widza, gotowego na mroczną przygodę.

Tell Me a Story, CBS, CBS All Access, sezon 1, sezon 2, przedłużenie, zamówienie
Kadr z serialu „Tell Me a Story”
 

Pierwszy sezon jeszcze na dobre się nie zakończył, jego finał nastąpi dopiero 3 stycznia, ale już teraz CBS zadecydowało o zamówieniu drugiej serii.

Pierwszy sezon „Tell Me a Story” zupełnie zmienił tradycyjne bajki, przeplatając je i zmieniając w thriller odpowiedni dla dzisiejszej widowni, w sposób, który mógł to zrobić tylko Kevin Williamson. Nie możemy doczekać się tego, jak drugi sezon zaskoczy widzów zupełnie nowym zestawem opowieści.

Julie McNamara – dyrektorka oryginalnych treści stacji CBS All Access.

Data premiery drugiego sezonu nie została niestety podana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Tell Me a Story

Serial oparty na hiszpańskiej produkcji „Cuéntame un cuento”. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku; nowe, mroczne odsłony znanych baśni nie będą zawierały magicznych …


Recenzje