Aktualności

„Tales of the City”, seria opowiadań Armisteada Maupina, to najbardziej znana praca tego autora. Została już zekranizowane w 1993 roku, lecz miniserial nie zdobył wielkiego zainteresowania widzów. Czy tym razem będzie inaczej?

Produkcja Netflixa pokaże dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym została jej córka (Ellen Page) i były mąż, Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann powraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Serial „Tales of the City” („Opowieści z San Francisco) został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner.

Serial pojawi się na Netflixie 7 czerwca.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.