Aktualności

Historie mogą być zainspirowane praktycznie przez wszystko – co potwierdza Amazon. Platforma właśnie zamówiła serial na podstawie... obrazów. Czego możemy spodziewać się po produkcji?

„A Tales From The Loop” to zbiór obrazów szwedzkiego artysty – Simona Stalenhaga, który przedstawia w nich surrealistyczną wizję świata, łączącej krajobrazy Szwecji z lat 80., nowoczesnych maszyn, a także bestii.

simon stalenhag, mark romanek, nathaniel halpern, tales from the loop, tv series, serial, amazon prime, amazon, prime video
Tales From the Loop

Produkcja będzie wspólnym projektem Amazona oraz Fox 21 TV Studios. Nathaniel Halpern, znany z pracy przy m.in. „Legion”, został showrunnerem serialu. W gronie producentów wykonawczych znaleźli się: Mark Romanek („Never Let Me Go”) oraz Matt Reeves („Felicity”). Jeden z dyrektorów telewizji w Amazon Studios, Albert Cheng, wypowiedział się na temat projektu:

Obrazy Simona Stalenhaga znane są z wizji niezbyt odległego, futurystycznego krajobrazu. Czekamy z niecierpliwością, by tchnąć w nie życie i podzielić się nimi z widownią Prime Video.

Jak mówią twórcy, ośmioodcinkowa opowieść przedstawi losy mieszkańców miasteczka znajdującego się nad „Pętlą” – maszyną zbudowaną w celu zgłębienia tajemnic wszechświata oraz dokonania rzeczy, do tej pory możliwych jedynie w powieściach science fiction.

Planowana data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …