Aktualności

Świeżo upieczony laureat Oscara za scenariusz do „Jojo Rabbit” Taika Waititi oraz dwukrotnie nominowany do tej nagrody Jude Law prowadzą rozmowy na temat nowej limitowanej serii „The Auteur” dla stacji Showtime.

Showtime w tym roku pożegna się z „Shameless” i „Homeland”. Prawdopodobnie zakończy się także „Ray Donovan”. Jednocześnie w planach są kolejne produkcje m.in. „Halo”, „Mr. Ripley” czy „The President Is Missing”. Stacja na tym jednak nie kończy.

Na razie na temat „The Auteur” wiadomo niewiele. Ma to być satyra na temat Hollywood, ukazująca branżę filmową z punktu widzenia ekscentrycznego twórcy. W tę rolę miałby wcielić się właśnie Jude Law. Taika Waititi pełnić ma funkcję producenta wykonawczego i wyreżyserować co najmniej jeden odcinek serialu. To on razem z Peterem Warrenem miałby również napisać scenariusz do tej produkcji. Showtime tych rewelacji jednak nie komentuje.

Jude Law
Gwiazda „The New Pope” Jude Law

Obecnie Waititi z całą pewnością nie próżnuje. Jego najnowszy film „Next Goal Wins” jest w fazie postprodukcji. Niebawem rozpoczną się również prace nad filmem Marvela „Thor: Love and Thunder”. Waititi pojawi się też jako aktor u boku Ryana Reynoldsa w komedii „Free Guy” oraz w filmie Jamesa Gunna „The Suicide Squad”.

Taika Waititi
Twórca „Jojo Rabbit” Taika Waititi

Z kolei dwukrotnie nominowany do Oscara Jude Law niedawno wystąpił w filmach „Captain Marvel” oraz „A Rainy Day in New York”. Zagrał także w serialu „The New Pope”. Wkrótce oglądać go będzie można w dramacie Seana Durkina „The Nest”. W planach ma kolejną część „Fantastic Beast and Where to Find Them” i trzecią odsłonę „Sherlocka Holmesa”.

Źródło: collider.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.