1
Aktualności

Ósmy sezon „The Walking Dead” zbiera jak dotąd mieszane recenzje – widzowie narzekają na nudę i mnóstwo przegadanych wątków. Dlatego AMC postanowiło przypomnieć fanom, za co najbardziej kochają apokalipsę zombie. Jedną z serialowych postaci czeka marny los – zatem uważajcie, wszystko, co przeczytacie poniżej, jest wielkim SPOILEREM dzisiejszego odcinka.

Jeżeli już oglądaliście dzisiejszy odcinek trupków, to pewnie wiecie: Carl Grimes został ugryziony przez szwendacza. A w tym świecie ugryzienie oznacza tylko jedno – powolną śmierć. I nie ma w tym przypadku taryfy ulgowej, odcinania koniczyn, cudownego lekarstwa prosto z nieba. Producent serialu, Scott Gimple, potwierdził, że lubiany przez fanów, trochę zadziorny chłopak, umrze. Konsekwencją tego jest odejście Chandlera Riggsa z serialu.

                                            

 

Aktor został niedawno przyjęty do amerykańskiego college’u, ale jak się okazuje, nie jest to powodem jego odejścia. Decyzja o zabiciu postaci Carla została podjęta przez scenarzystów i Riggs nie miał na nią żadnego wpływu. Aktor wyjaśnił na Twitterze, że śmierć syna Ricka ma pchnąć dalej historię byłego szeryfa, zwłaszcza relację Rick-Michonne. Brzmi to tak, jakby syn miał być balastem dla swojego ojca, ale hej, kimże jesteśmy, by oceniać decyzję producentów z AMC?

Postać młodego Grimesa najprawdopodobniej umrze w pierwszym odcinku po zimowej przerwie. Powinna się potem jeszcze pojawiać we wspomnieniach róznych bohaterów, jednak sam Riggs opuścił już plan zdjęciowy i nie będzie nagrywał żadnych nowych ujęć. „The Walking Dead” powróci z kontynuacją ósmego sezonu już 25 lutego 2018 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Paulina Fąka
    Paulina Fąka
    @Paulacorn

    Nareszcie XD Nigdy Carla nie lubiłam, denerwował mnie okropnie... xd

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …