Aktualności

Wraz z ogłoszeniem oficjalnej nazwy, którą posługiwać się będzie nadchodząca platforma VOD od DC Entertainment i Warner Bros, doszło do zamówienia kolejnego serialu na jej wyłączność. Platforma DC Universe ma wystartować jeszcze w tym roku, a serial „Swamp Thing” zapowiadany jest na 2019 rok.

„Swamp Thing” bazować będzie na komiksach i opowie historię Abby Arcane, pracującej dla Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Kobieta powraca do rodzinnego domu w Houma w Luizjanie w celu zapobiegnięcia śmiertelnemu wirusowi, pochodzącemu z lokalnych bagien. Nawiązuje tam niezwykłą więź z naukowcem, Aleciem Hollandem, tylko po to, by po chwili go stracić. Abby odkryje mistyczne sekrety skrywane przez bagna, które okażą się zarówno przerażające, jak i fascynujące. A miłość jej życia może wcale nie być martwa.

Swamp Thing, DC Universe, grafika, serial, DC, komiksy
Pierwsza grafika zapowiadająca serial


Za scenariusz do serialu odpowiada Mark Verheiden („Constantine”, „Daredevil”) wraz z Garym Daubermanem („Swamp Devil”, „It”). Będą oni pełnić również funkcje producentów wykonawczych, tak jak i James Wan (seria filmów „Saw”) oraz Michael Clear („MacGyver” z 2016 roku). Przy produkcji będzie też brał udział Rob Hackett („Persona”).

Na platformie DC Universe, wraz z rozpoczęciem jej działania, ma pojawić się aktorski serial „Titans” oraz dwie animacje – „Young Justice: Outsiders” i „Harley Quinn”. Zapowiadany wcześniej na 2019 rok serial „Metropolis” przechodzi aktualnie poprawki i przeróbki, możliwe, że premiera zostanie przesunięta, a jego pierwotne miejsce zajmie „Swamp Thing”, którego możemy spodziewać się już w przyszłym roku. Aktualnie nie wiadomo, czy platforma DC Universe będzie dostępna poza Stanami Zjednoczonymi.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności