Aktualności

DC Universe bardzo szybko postanowiło pozbyć się zupełnej nowości – „Swamp Thing”.

Serial opowiadający o nierównej walce człowieka z naturą, w którym główna bohaterka Abby Arcane i biolog Alec Holland starają się zapobiec epidemii, poległ już na starcie. DC Universe, platforma streamingowa przygotowana specjalnie dla nowych seriali na podstawie komiksów DC, nie zdążyła się na dobre rozpędzić, a już kasuje jedną z najlepiej ocenianych produkcji. „Swamp Thing” po pilotażowym odcinku zebrało bardzo dobre noty wśród krytyków i widzów, niestety tych drugich było zdecydowanie za mało przed ekranami.

Swamp Thing, DC, DC Universe, sezon 1, kasacja, anulowanie
Kadr z serialu „Swamp Thing”
 

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce 31 maja i jak do tej pory wyemitowano tylko jeden odcinek. Tak szybka decyzja o kasacji „Swamp Thing” wzbudziła zainteresowanie, a także spowodowała pytania na temat popularności platformy DC Universe, która jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Inne źródła podają, że właściciele DC już od samego początku niechętnie patrzyli na „Swamp Thing”.

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Swamp Thing

Serial bazuje na komiksach i opowiada historię Abby Arcane, pracującej dla Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Kobieta powraca do rodzinnego domu …


Recenzje