1
Aktualności

„Supernatural” nie zwalnia w 13. sezonie i zapowiada jeden z najbardziej nietypowych odcinków – bracia Winchester zostaną przeniesieni do animowanego świata Scooby-Doo. Zapowiadany od dłuższego czasu crossover otrzymał już pierwszą zapowiedź, a obejrzymy go pod koniec marca.

„Supernatural” opowiada o braciach Winchester – Samie i Deanie, którzy walczą ze wszelkimi siłami zła, starając się pomóc zwykłym ludziom i nie dopuścić do końca świata. Obecnie możemy oglądać 13. sezon, co czyni z tej produkcji najdłużej emitowany serial stacji The CW. Twórcy nie stronią od zabawy z formą; widzowie mogli już zobaczyć chociażby czarno-biały odcinek w klimacie starych horrorów oraz alternatywny świat, do którego trafili Sam i Dean – „Supernatural” było tam serialem, w którym grali aktorzy wyglądający jak oni.

Opis odcinka 13x16 udostępniony przez portal Entertainment Weekly brzmi następująco:

Po sprawie tygodnia, podczas której Dean walczył z żywym pluszakiem – nie żeby to był pierwszy żywy pluszak w serialu – wdzięczny właściciel lombardu oferuje w ramach nagrody darmowy telewizor. Samowi niekoniecznie to odpowiada, ale Dean nie odrzuca prezentów. Zabiera go do bunkra i tworzy swój „męski kąt”. Jednak z prezentem nie wszystko jest w porządku. Spoiler: Winchesterowie zostają wessani do kreskówkowego świata „Scooby-Doo”. Sytuacja nie przeszkadza szczególnie Deanowi, który całkiem nieźle odnajdzie się w nowym miejscu – „Scooby-Doo” było w dzieciństwie jego ulubioną kreskówką.

Poniżej można zobaczyć, jak prezentują się animowani Winchesterowie:

Portal Entertainment Weekly udostępnił również zdjęcia promujące odcinek:

Supernatural, Scooby-Doo, ScoobyNatural, crossover

Supernatural, Scooby-Doo, ScoobyNatural, crossover

Supernatural, Scooby-Doo, ScoobyNatural, crossover

Premiera odcinka „ScoobyNatural” za trzy tygodnie – 29 marca.

Źródło: ew.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Paulina Fąka
    Paulina Fąka
    @Paulacorn

    To będzie świetne! :D Cieszy mnie też, że użyli starej kreski, najlepsza. <3

Powiązane

Seriale

Scooby-Doo, Where Are You!

Pierwszy serial o przygodach grupy przyjaciół: Freda, Velmy, Daphne oraz Kudłatego i ich wiernym, ale za to bardzo tchórzliwym psie - Scooby-Doo. Podróżują charakterystycznym …


Supernatural

„Supernatural” to serial z gatunku dark fantasy. Historia opowiada o losach dwóch braci, Sama i Deana Winchesterów, którzy walczą ze złem. Przemierzają Stany Zjednoczone …


Artykuły