Aktualności

Serial o przygodach braci Winchester liczy już trzynaście sezonów. I chociaż wielu twierdzi, iż nadszedł już czas, by zakończyć tę produkcję, „Supernatural” został przedłużony. Jednak następna seria będzie krótsza od poprzednich.

Od siódmego sezonu poszczególne serie liczyły równe dwadzieścia trzy odcinki. Teraz, jak donosi TVLine, czternasta odsłona historii Sama i Deana została skrócona do dwudziestu epizodów.

Mimo że nie wydaje się to ogromną zmianą, w internecie rozeszły się plotki, że projekt Erica Kripke powoli zmierza do zakończenia. Tym bardziej, jeśli wziąć pod uwagę wypowiedzi głównych aktorów – Jensena Ackesa i Jareda Padaleckiego – o tym, że trzysta odcinków to idealna liczba, by zakończyć serial. Czternasty sezon przekroczy właśnie tę granicę.

supernatural, supernatural obsada, jensen ackles, misha collins, jared padalecki, castiel, sam winchester, dean winchester, crowley, mark sheppard
Jensen Ackles, Jared Padalecki i Misha Collins

Oliwy do ognia dolewa stacja The CW, która odmówiła komentarza w tej sprawie. Być może więcej informacji uzyskamy podczas corocznego panelu „Supernatural” na Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w połowie lipca.

Premiera czternastego sezonu zaplanowana jest na 11 października.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Supernatural

„Supernatural” to serial z gatunku dark fantasy. Historia opowiada o losach dwóch braci, Sama i Deana Winchesterów, którzy walczą ze złem. Przemierzają Stany Zjednoczone …