Aktualności

Kara Danvers pokonała ostatnio Worldkillersów, ale w centrum sezonu 4. pojawią się zupełnie inne problemy. Sezon 3. zakończył się pokazaniem Rosjan, którzy znaleźli kolejną Supergirl (Melissa Benoist). Jednak niespodzianką w nowym sezonie, oprócz problemów z Rosjanami, na pewno będzie poznanie ojca agenta Liberty'ego.

Nową rolę otrzymał Xander Berkeley. Będzie grał ojca agenta Liberty'ego, Petera Lockwooda. Oświadczenie o castingu Berkeleya opisuje starszego Lockwooda jako „właściciela średniej fabryki, walczącego o to, by związać koniec z końcem w świecie, który gwałtownie się zmienia z powodu pojawienia się kosmitów z kosmosu żyjących pośród nas". Dodatkowo mówi się, że jest „człowiekiem rodzinnym, który poświęcił życie dla ludzi".

nowa postać supergirl walking dead
Xander Berkeley zagra ojca Agenta Liberty.

Granie antagonisty nie jest niczym nowym u Berkeleya. Obecnie gra w „The Walking Dead” Gregory’ego, który jest ciągłym źródłem problemów na Hilltop. Był także jednym z głównych złoczyńców w „Nikicie”, a także zagrał jednego w „The Mentalist”. Jeśli jego przeszłe serialowe wcielenia są jakimkolwiek wskazówką, z łatwością wślizgnie się na pola walki jako drugorzędny antagonista. A jeśli jest tam, gdzie Liberty zajmuje się swoimi planami, może odgrywać kluczową rolę przez cały sezon. W tej chwili nie ma szczegółów dotyczących liczby odcinków, w których się pojawi.

Berkeley nie jest jedynym nowym członkiem obsady w 4. sezonie „Supergirl”. Niedawno jako nowy aktor został ogłoszony Anthony Konechny. Do obsady dołączył także Bruce Boxleitner, który zastąpił Bretta Spinera na stanowisku wiceprezydenta Baker. Rhona Mitra została obsadzona jako Mercy Graves, postać, która ma wiele powiązań z rodziną Luthorów. Pojawiło się również wiele innych nowych ról, ale żadna nie może być tak godna uwagi, jak Nicole Maines, która wylądowała w roli Dreamera, pierwszego transgenderowego superbohatera w historii telewizji. Ponieważ zbieranie obsady nadal trwa, miejmy nadzieję, że więcej szczegółów na temat tego, jak bardzo Berkeley będzie zaangażowany w fabułę zostanie szybko ujawnione.

W Polsce „Supergirl” możemy oglądać na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Supergirl

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. …