Aktualności

Stacja USA Network potwierdziła informację o odejściu Meghan Markle z serialu „Suits” z końcem obecnie emitowanego sezonu, po którym wygasa kontrakt aktorki. Do ogłoszenia zakończenia przygody z serialem doszło w związku z zaręczynami Markle z brytyjskim księciem Harrym.

Odejście aktorki z serialu, w związku z kończącym się kontraktem, było wspominane już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero po ogłoszeniu jej zaręczyn z księciem i podaniu daty ślubu (który odbędzie się w maju 2018 roku), stacja USA Network wydała oficjalne oświadczenie o zakończeniu współpracy z Meghan Markle. 

Książę Harry i Meghan Markle
 

„Suits” koncentruje się na postaci Mike’a Rossa – bystrego i inteligentnego młodzieńca z fotograficzną pamięcią, który zostaje zatrudniony w firmie prawniczej. Problemem jest to, że pracują tam tylko osoby, które ukończyły studia na Harvardzie, a Mike do nich nie należy. Meghan Markle w serialu „Suits” pojawia się od pierwszego odcinka  w roli regularnej – praktykantki Rachel Zane, którą łączy wątek miłosny z Rossem (granym przez Patricka J. Adamsa). W marcu 2017 roku ogłoszono powstanie spin-offu serialu, którego bohaterką będzie Jessica Pearson (w tej roli Gina Torres).

Źródło: usanetwork.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …