Aktualności

Mimo że Meghan Markle definitywnie odeszła z serialu na rzecz rodziny królewskiej, fani nadal mają odrobinę nadziei, że aktorka powróci. Czy tak się stanie?

Meghan Markle musiała zrezygnować z aktorstwa odkąd stała się członkinią rodziny królewskiej. Fani jednak po cichu liczą na to, że aktorka pojawi się w finałowym odcinku „Suits”. Niestety, raczej nie ma na co liczyć. Na ten temat wypowiedział się Aaron Korsh – twórca serialu.

Byłbym zachwycony, ale myślę, że ten pomysł jest nie do spełnienia.  Nie będziemy jej prosić, aby opuściła rodzinę królewska i dołączyła do nas. Kochamy ją, życzymy jej dobrze, ale nie sądzę, żeby wróciła.

Meghan Markle, suits
Kadr z serialu „Suits”

„Suits” skupia się na środowisku adwokatów, którzy cieszą się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, chłopaka posiadającego fotograficzną pamięć. Aspirujący prawnik wykorzystuje swoje zdolności w niecnych celach, takich jak sprzedaż testów, przez co zostaje wydalony z college'u. Gdy jego przyszłość wydaje się zrujnowana, na jego drodze pojawia się Harvey. Jeden z najlepszych adwokatów Nowego Jorku postanawia wykorzystać talent Mike'a w swojej kancelarii.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …


Aktualności