Aktualności

W internecie pojawił się nowy zwiastun „Suits” oraz plakat promocyjny ósmego sezonu produkcji. Po raz pierwszy zobaczymy firmę prawniczą Mike'a (Patrick J. Adams) i Rachel (Meghan Markle) po zmianach.

„Suits” opowiada historię genialnego młodego mężczyzny, Mike’a Rossa, posiadającego fotograficzną pamięć, który dzięki swoim umiejętnościom zostaje zatrudniony w firmie prawniczej. By przetrwać w branży, będzie musiał starannie ukrywać fakt, że w przeciwieństwie do współpracowników nie ukończył prawa.

Ósmy sezon zadebiutuje 18 lipca 2018 roku. USA Network udostępniło krótką zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym sezonie – ujawniono w niej, czyje nazwisko zobaczymy w nazwie kancelarii.

W sieci pojawił się również plakat przedstawiający główne postacie. Możemy tam dostrzec Samanthę Wheeler, którą zagra Katherine Heigl.

Suits, sezon 8, data premiery, plakat, zwiastun, Katherine Heigl, Samantha Wheeler
Plakat promocyjny 8. sezonu „Suits”

Serial zadebiutował w 2011 roku i od razu zyskał sympatię widzów oraz wysoką ocenę 88% na portalu rottentomatoes.com. Wraz z zakończeniem siódmego sezonu serial opuściła dwójka stałych aktorów – Patrick J. Adams, wcielający się w Mike’a Rossa oraz Meghan Markle, występująca jako Rachel Zane. 

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …