Aktualności

Na początku czerwca swoją premierę miał pierwszy odcinek „Succession” od HBO. Okazuje się, że to zaledwie początek: produkcja została przedłużona na drugi sezon.

Historia skupia się na rodzinie Royów, a konkretnie na Loganie Royu i czwórce jego dzieci. Mężczyzna prowadzi jeden z największych koncernów medialnych i rozrywkowych na świecie. Z czasem bohaterowie zaczynają się zastanawiać, co przyniesie przyszłość, kiedy postanowi wycofać się z firmy. Twórcy serialu zastrzegli, że rodzina przedstawiona w „Succession” jest całkowicie fikcyjna.

W serialu występują m.in. Brian Cox („Troy”), Jeremy Strong („The Judge”), Kieran Culkin („Home Alone”), Sarah Snook („The Dressmaker”) oraz Nicholas Braun („Prom”).

Succession, HBO, HBO GO, Sukcesja, Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun
Kadr z serialu „Succession”

Według portalu Metacritic serial uzyskał ocenę 70/100 od krytyków, co jest dobrym wynikiem. „Succession” jest dostępne na platformie HBO GO. Nowe odcinki pojawiają się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Succession

Historia skupia się na rodzinie Royów, a konkretnie na Loganie Royu i jego czwórce dzieci. Mężczyzna prowadzi jeden z największych koncernów medialnych i rozrywkowych …


Aktualności


Recenzje